Honlap testreszabása

Nyílt nap az óvodában

nyilt-nap-crop

WSIS Prizes verseny

Kérjük, szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit!

Kedves Szülők!

A WSIS Prizes versenyt a WSIS (Információs Társadalmi Világtalálkozó) tagjainak kérésére fejlesztették ki, azzal a céllal, hogy legyen lehetőség olyan projektek és tevékenységek értékelésére, amelyek az információs és kommunikációs technológiák (IKT) erejét hasznosítják a fenntartható fejlődés előmozdítása érdekében. A verseny célja, hogy ezeket az innovatív jógyakorlatokat szerte a világban megmutassa, és terjessze.

Ebben az évben 18 győztes és 72 bajnok projektet hirdetnek majd ki, összesen 11 kategóriában. Idén Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiájának(DGYS) keretében megvalósuló OkosÓvoda Program – amelynek tagja az Önök óvodája is – bekerült a díjra jelölt 360 projekt körébe.

Ezúton kérjük most az Önök, a Kedves Szülők szíves támogatását, hogy szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit.

Szavazni előzetes regisztrációt követően lehet. https://www.itu.int/net4/wsis/stocktaking/Account/Register

A szavazás menetében rövid videó nyújt segítséget.

Regisztrációs videóSzavazás menete

Támogatásukat előre is köszönjük!

www.digitalisjoletprogram.hu

nyári zárás

shells-792912Tisztelt Szülők!
Értesítjük Önöket, hogy óvodánk 2022.június 27-2022. július 22-ig zárva lesz.
Ügyeletes óvoda a Csudafa Óvoda és a Kicsibocs Óvoda lesz.