Fészeklakók Alapítvány

Fészeklakók Alapítvány adószáma: 18249420-1-43

Alapítvány bankszámlaszáma: 12001008-00101934-00100009

Az Alapítvány célja: Segítséget nyújtson az óvodáskorú gyermekek harmonikus személyiség fejlesztéséhez szükséges lehetőségek megteremtésében, különös figyelemmel kísérve a nehéz körülmények között élő, illetve az átlagostól eltérően fejlődő gyermekekre. Támogassa az egészséges életmód kialakulásának lehetőségét és az arra való nevelést, a gyermekek testkultúrájának fejlődését. Biztosítsa az eredményes oktató, fejlesztő, nevelő munkához szükséges korszerű tárgyi eszközöket és személyi feltételeket. Támogassa a gyermekek esztétikai érzékének fejlesztését változatos programok, különfoglalkozások (ahhoz szükséges eszközök) biztosításával: az óvoda és környezete esztétikus berendezéseihez biztosított eszközökkel.